Orange: Starter YES z pakietem 1 GB

Opublikowano: 2015-07-22
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #prepaidy #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-orange_yes-1gb-internetOrange poinformował o wprowadzeniu zmian do starterów YES, w których wcześniej otrzymywało się 200 MB gratisowego pakietu internetowego. Teraz został on zwiększony pięciokrotnie.

Bonus jest przyznawany automatycznie. Jego ważność wynosi 10 dni od dnia aktywacji. W tej chwili w punktach sprzedaży można znaleźć jeszcze pojedyncze, stare startery Orange YES z informacją o rozmowach za 0 zł i 200 MB Internetu gratis, ale po jego aktywowaniu oferta się uaktualnia i użytkownik dostaje jednogigabajtową paczkę. Nowe dostawy starterów mają już właściwie oznaczenia i powoli będą zastępować starsze. Warto dodać, że po wykorzystaniu darmowego pakietu, można zakupić dodatkowe, płatne 1 GB za 12 zł, ważne przez 30 dni.

Źródło: Orange

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.