Orange: Usługa Urodziny w nowym wydaniu

Opublikowano: 2016-10-07
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #pakiety / usługi

news-orangeOrange odświeżył usługę promocyjną „Urodziny”, która gwarantuje teraz no limit, 1 GB Internetu oraz rabat na zakup dodatkowych pakietów.

W dzień urodzin, imienin oraz rocznicę aktywacji startera użytkownicy ofert na kartę mogą aktualnie liczyć na pakiet nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci oraz 1 GB Internetu, do wykorzystania w ciągu 24 godzin. Dodatkowo, w zależności od okazji, abonent dostaje od Orange propozycję 50% rabatu na zakup jednego z poniższych pakietów:

  • Z okazji urodzin – Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz 2 GB Internetu, na 31 dni.
  • Z okazji imienin – Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich, na 31 dni.
  • Z okazji rocznicy aktywacji startera – nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci oraz 5 GB Internetu, na 30 dni.

Każdy z pakietów można aktywować w ciągu 30 dni od otrzymania SMS-a z ofertą.

Usługę „Urodziny” włącza się SMS-em pod numer 506 (koszt 20 gr z VAT), w którego treści wpisuje się swoje imię, datę urodzin oraz imienin (imię, dd.mm.rrrr, dd.mm), np. Kasia, 07.11.1989, 13.02. Można również wysłać SMS-a o treści URODZINY pod numer 506, otrzymując w odpowiedzi instrukcję uruchomienia usługi.

Więcej informacji: Regulamin usługi.

Źródło: Orange

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.