Orange: Więcej korzyści dla klientów Neostrady i telefonu domowego w Smart Planach LTE Open

Opublikowano: 2015-11-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #abonamenty #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-orange-smart_plan_lte_open-2Klienci Neostrady lub telefonu domowego mogą teraz zyskać co miesiąc nawet 50 zł rabatu w abonamencie komórkowym oraz pakiety do 30 GB mobilnego Internetu. Dwa spośród nowych planów umożliwiają korzystanie z kilku kart SIM w ramach jednego abonamentu.

Klienci mają do dyspozycji dwa warianty Smart Planów LTE Open bez telefonu oraz trzy warianty z telefonem. Wszystkie zawierają, oprócz nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów do wszystkich krajowych sieci, pakiety rozmów międzynarodowych, a także pakiety danych i minut w roamingu do wykorzystania co miesiąc.

Na przykład użytkownik Smart Planu LTE Open bez telefonu za 79.99 zł oszczędzi miesięcznie 50 zł w stosunku do normalnej ceny (129.99 zł), będzie miał do dyspozycji pakiet 30 GB mobilnego Internetu zamiast standardowych 20 GB, a także 100 minut rozmów międzynarodowych oraz 400 minut rozmów i 100 MB danych w roamingu UE. W celu wspólnego korzystania z usług z rodziną lub przyjaciółmi, ma do dyspozycji trzy karty SIM i jedną dodatkową do Internetu. Może też stworzyć większą grupę bliskich dokupując dodatkowe karty za 15 zł miesięcznie.

news-orange-smart_plan_lte_open-1

Regulamin promocji „Smart Plan LTE Open”.

Źródło: Orange

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.