Orange: Wsparcie informatyczne dla firm

Opublikowano: 2016-03-16
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #pakiety / usługi

Orange SerwisOrange oferuje przedsiębiorcom wsparcie informatyczne w ramach oferty Internet LTE dla Firm. Usługa dostępna jest w dwóch wariantach i zapewnia m.in. dostęp do sprzętu oraz pomoc w dostosowaniu oprogramowania i usuwaniu awarii.

Wsparcie informatyczne Orange w wersji Standard gwarantuje dostęp do zestawu składającego się z laptopa – obecnie HP 255 G4, modemu lub routera LTE i karty SIM, a także pomocy w przypadku problemów z oprogramowaniem. Zakres wsparcia obejmuje też usuwanie awarii w biurze klienta, konfigurację sprzętów, systemów operacyjnych i aplikacji dodatkowych oraz konsultacje telefoniczne i proste modyfikacje realizowane w sposób zdalny. Ponadto uzyskuje się dostęp do e-szkoleń z Windowsa i pakietu biurowego Office.

Pakiet Premium zapewnia sprzęt zastępczy, a także wsparcie informatyka w 2 godziny po zgłoszeniu awarii. Na ewentualną wizytę serwisanta klient będzie czekał maksymalnie dobę i to w każdym miejscu w kraju. W przypadku awarii sprzętu Orange usuwa usterkę do 14 dni.

Więcej na temat oferty można poczytać w tym miejscu.

Źródło: Orange

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.