Orange Światłowód w obniżonej cenie

Opublikowano: 2016-09-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #Orange #abonamenty #pakiety / usługi

news-orange-swiatlowod-1Orange przygotował promocję dla fanów „błyskawicznego Internetu bez dodatków” – światłowód w umowie na dwa lata z niemal 50% rabatem przez pierwszy rok.

Decydując się na najtańszą opcję 100 Mb/s klient zapłaci przez pierwszy rok 39 zł miesięcznie. Przez kolejne 12 miesięcy będzie płacił 69 zł. 300 Mb/s przez pierwszy rok kosztuje 49 zł miesięcznie, przez drugi 79 zł. W najszybszej ofercie 600 Mb/s przez pierwsze 12 miesięcy abonament wynosi 69 zł, potem 109 zł.

Oferta łączy się z rabatem Orange Open Extra. Dzięki temu przez pierwszy rok umowy płaci się połowę ceny za światłowód, a abonament mobilny otrzymuje za 0 zł.

Promocja „światłowód w super cenie” trwa do 30 września 2016 roku. Zamówienia można dokonać pod tym adresem. W tym samym miejscu znajduje się też lista miast, w których można skorzystać z oferty.

Więcej informacji: Regulamin promocji.

Źródło: Orange

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.