Orange Energia - 200 zł na rachunki za prąd

Opublikowano: 2016-10-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange

news-orange-energiaOrange wprowadził nową ofertę w ramach której każdy klient, który zdecyduje się na Orange Energia otrzyma 200 zł do wykorzystania na opłaty za prąd i 4-letnią gwarancję najniższej ceny.

Zmieniając dotychczasowego sprzedawcę energii na Orange Energia otrzymuje się na start 200 zł na poczet opłat za pobraną energię elektryczną w ciągu pierwszych 3 miesięcy dostaw. Nowa oferta gwarantuje także stałą, najniższą cenę za 1 kWh na poziomie 0.2424 zł netto (0.2982 zł brutto) na 4 lata. Wystarczy podpisać umowę z Orange na dostawy energii na 2 lata. Przy zużyciu prądu na średnim poziomie 2200 kWh rocznie, można zaoszczędzić nawet 470 zł przez 2 lata.

Zmiana sprzedawcy energii nie powoduje przerw w dostawie prądu, jest bezpłatna, a wszelkie formalności z tym związane załatwia Orange. Potrzebna jest jedynie ostatnia faktura za energię elektryczną od dotychczasowego sprzedawcy.

Źródło: Orange

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.