Orange Finanse - 2 lata na rynku i przychylność wielu klientów

Opublikowano: 2016-10-05
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #pakiety / usługi #wyniki / raporty

news-orange-finanse-1Ponad 300 tysięcy klientów, drugie miejsce w rankingu Przyjazny Bank „Newsweeka” w kategorii „bankowość mobilna”, 4 statuetki Comperia Stars dla Najlepszego Konta Oszczędnościowego – Orange podsumowuje dwa lata działalności Orange Finanse.

Orange Finanse to wspólny projekt Orange Polska i mBanku. Oferuje konto bankowe już po kilku kliknięciach na smartfonie czy komputerze – bez wychodzenia z domu i podpisywania dokumentów. Ma w pełni cyfrowe procesy obsługi klienta. W zarządzaniu finansami pomaga stale rozwijana aplikacja mobilna, umożliwiająca m.in. przelewy na numer telefonu, płatności zbliżeniowe NFC i wypłaty z bankomatu bez karty. Oferta obejmuje też konto oszczędnościowe z 24-miesięczną gwarancją braku opłat za prowadzenie rachunku, kartę, wypłaty i przelewy oraz rabat na usługi mobilne i konwergentne Orange.

Według danych mBanku, zdecydowaną większość w grupie klientów Orange Finanse stanowią młodzi ludzie – blisko 70% z nich to osoby między 20 a 40 rokiem życia. Aż 60% logowań klientów usługi do banku następuję z poziomu urządzenia mobilnego. Znacząca część klientów Orange Finanse to mieszkańcy małych miejscowości.

Źródło: Orange

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.