Orange Free z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami

Opublikowano: 2015-10-23
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #prepaidy #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-orange-prepaid-rozmowy_bez_limitu-1Niedawno Orange zwiększył bonusy, które otrzymuje się po doładowaniu konta w ofercie Orange Free. Teraz, podobnie jak w innych taryfach na kartę, udostępnił usługi, w ramach których można uzyskać no-limit na połączenia i SMS-y, a także 2 GB Internetu.

W Orange Free na Kartę pojawiły się usługi „Rozmowy i SMS-y do wszystkich” oraz „Rozmowy i SMS-y do wszystkich + 2 GB”. Można je wykupić na tydzień lub miesiąc – tylko w drugim przypadku w wariantach cyklicznym i jednorazowym. W pakiecie z Internetem wprowadzono ponadto „lejek”, więc gdy skończy się dostępny transfer, nie będą naliczane dodatkowe koszty, a obniżona zostanie prędkość Internetu.

Usługa „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich” w opcji na 7 dni kosztuje 9 zł i można ją aktywować kodem *102*70# lub wiadomością o treści START pod numer 262. Wersja na 31 dni to wydatek rzędu 30 zł – w formie jednorazowej aktywuje się kodem *102*71# lub SMS-em o treści START pod numer 272, zaś w cyklicznej kodem *102*71# lub SMS-em o treści START CYKL pod numer 272. Więcej informacji tutaj.

„Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + 2 GB” kosztują nieco więcej – 12 zł na 7 dni i 35 zł na 31 dni. Wariant siedmiodniowy uruchamia się kodem *102*73# albo SMS-em o treści START pod numer 636. Jednorazową opcję na 31 dni włączyć można kodem *102*74# lub wysyłając SMS o treści START pod numer 696. Cykliczna wersja na miesiąc aktywuje się po wpisaniu kodu *102*75# albo wysłaniu SMS-a o treści START CYKL pod numer 696. Więcej informacji tutaj.

Warto też pamiętać o promocji dla użytkowników Orange Free na Kartę, w której za każde doładowanie od 5 zł wzwyż otrzymuje się stosowny, powiększony pakiet Internetu. Przy zasileniu w wysokości 100 zł jest to nawet 36 GB.

Źródło: Orange

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.