Orange kończy z ofertą Mix

Opublikowano: 2015-08-24
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #mixy #wyniki / raporty

img-orange-1Orange poinformował, że wraz ze startem nowych Smart Planów LTE, oferta Mix będzie dostępna już tylko dla klientów, którzy obecnie z niej korzystają.

Obecni klienci Mixa Orange będą mogli przedłużyć w nim umowę, nadal korzystając z oferty na dotychczasowych warunkach. Dla nowych, jak i przenoszących numer klientów nie jest ona już niestety dostępna. Do tej pory MIX sprzedawany był poprzez taryfy Smart Plan Mix II z dwoma kwotami abonamentu – 34.99 i 54.99 zł.

Przypomnijmy, że zmiany weszły w życie 21 sierpnia, kiedy to do sprzedaży trafiły nowe Smart Plany LTE, zastępując wcześniejsze taryfy Smart Plan Halo, Smart Plan Multi, Smart Plan Multi Max oraz wspomniany Smart Plan Mix II, a na koniec miesiąca również Super Smart Plan. O wprowadzonych ofertach można poczytać pod tym adresem.

Źródło: Orange

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.