Orange na kartę - elastyczne minuty, SMS-y oraz Internet

Opublikowano: 2016-05-24
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #prepaidy #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-orange-prepaid-1Orange przygotował nowe rozwiązanie w ofertach na kartę, w których jeden dzień ważności usługi kosztuje tylko 1 zł.

Propozycja Orange pozwala na elastyczny i dowolny wybór usług, w skład których wchodzą nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne, SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych oraz pakiet danych. Przykładowo, chcąc korzystać z dwóch pierwszych usług przez 5 dni, klient płaci 5 zł, tydzień to 7 zł, a 50 dni – 50 zł. Podobnie jest w przypadku Internetu – za 1 GB płaci się złotówkę, jednak w tym przypadku Orange proponuje kilka ustalonych z góry pakietów o wartości: 3 zł, 5 zł, 7 zł, 10 zł, 30 zł i 100 zł. Warto dodać, że nowe pakiety danych nie wykluczają się z bonusami z doładowań w Orange Free na Kartę.

Elastyczne rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci:

news-orange-nolimit-rozmowy-sms

Usługę w wybranym wariancie można włączyć wysyłając SMS-a o podanej w tabeli treści pod numer 275 lub logując się na Mój Orange i wybierając odpowiednią opcję cenową. Aby dokonać skutecznej aktywacji abonent musi mieć minimum 31 dni stażu w ofercie na kartę i minimum jedno doładowanie konta.

Więcej informacji:

Elastyczny pakiet internetowy:

news-orange-internet-pakiety

Usługę w wybranym wariancie można włączyć wysyłając SMS-a o podanej w tabeli treści pod numer 360 lub logując się na konto Mój Orange i wybierając odpowiednią opcję cenową. Po wykorzystaniu przyznanych środków prędkość Internetu spada do 64 kb/s. Niewykorzystane dane z pakietu przepadają wraz z upływem ważności usługi i nie kumulują się.

Więcej informacji:

Źródło: Orange

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.