Orange oferuje bon na nowy telefon po oddaniu starego

Opublikowano: 2015-11-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #telefony / urządzenia

news-orange-buy_back-skup_telefonow-1Orange przygotował nowy program Buy Back dla osób chcących pozbyć się swojego starego telefonu. W zamian można otrzymać kupon o wartości od 50 do 500 złotych, do wykorzystania przy zakupie nowego urządzenia.

W ramach programu można przekazać dowolny telefon (maksymalnie 5 dziennie), otrzymując w ten sposób voucher o odpowiedniej wartości, nie mniejszej niż 50 zł i nie większej niż 500 zł, nawet jeśli zwróciło się kilka sztuk. Telefon należy zanieść do jednego z salonów, które znajdują się na tej liście, gdzie zostanie on wyceniony przez pracowników Orange.

Bony można przekazać dowolnej osobie. Otrzymany voucher uczestnik może zrealizować w ciągu 30 dni jedynie w salonie sprzedaży Orange, który go wydał, na zakup smartfona, tabletu, routera, modemu, przy przedłużeniu umowy na usługę telefonii komórkowej lub Internetu mobilnego albo przy podpisaniu nowej, w tym związanej z przeniesieniem numeru z innej sieci.

Dla zainteresowanych:

Źródło: Orange

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.