Orange oferuje darmową telewizję i telefon do Internetu światłowodowego

Opublikowano: 2016-04-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #abonamenty #Internet mobilny

news-orange-rok_tv_za_darmo-1Decydując się na FunPack, zawierający światłowodowy Internet, telefon domowy oraz telewizję, klienci będą mogli przez pierwszy rok korzystać z całego pakietu w cenie samego Internetu, a więc za 69 zł miesięcznie.

W ramach abonamentu za FunPack klienci otrzymują Internet w wybranej opcji prędkości (100 Mb/s, 300 Mb/s lub 600 Mb/s), telefon domowy z nielimitowanymi rozmowami z numerami stacjonarnymi w Polsce i do wybranych krajów oraz pakiet telewizyjny z 91 kanałami dla całej rodziny, w tym kanały filmowe (m.in. AXN HD, Fox HD, FilmBox), dziecięce (m.in. Nickelodeon, Cartoon Network) oraz popularne kanały sportowe – Eurosport w wersji HD oraz TVP Sport HD.

W nowej ofercie „Rok TV za darmo” niższa cena abonamentu za cały pakiet dostępna jest przy umowie na 24 miesiące. Przez pierwsze 12 miesięcy umowy wyniesie ona tyle, ile abonament za sam Internet. Dodatkowo, w ciągu pierwszych 6 miesięcy od podpisania kontraktu można zrezygnować z telefonu i telewizji, pozostając przy usłudze internetowej.

news-orange-funpack

Internet światłowodowy Orange jest obecnie dostępny w 16 miastach: Warszawie, Lublinie, Białymstoku, Bydgoszczy, Katowicach, Łodzi, Szczecinie, Wrocławiu, Elblągu, Sosnowcu, Zielonej Górze, Krakowie, Opolu, Piotrkowie Trybunalskim, Mysłowicach i Gdańsku. Na koniec 2015 roku zasięg sieci światłowodowej obejmował ponad 700 tysięcy gospodarstw domowych. W ciągu najbliższych 3 lat zwiększy się on do nawet 3.5 miliona gospodarstw domowych.

Źródło: Orange

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.