Orange oferuje na Allegro odnowione telefony

Opublikowano: 2015-12-31
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #telefony / urządzenia

news-orange-odnowione_telefony-1Orange rozpoczął sprzedaż odnowionych telefonów przez Allegro. W pierwszej kolejności wystawionych zostało pięć modeli, które można zakupić w cenach od 199 zł.

Od kilku lat Orange sprzedaje na swojej stronie tanie, odnowione telefony objęte rękojmią, które można wybrać z różnymi planami taryfowymi. W przeważającej większości pochodzą one z odstąpień od umowy, co sprawia, że są praktycznie nieużywane. Operator poszedł teraz o krok dalej i rozpoczął ich oferowanie przez portal Allegro. W ramach testu w tej chwili dostępnych jest 5 modeli: LG L90, Nokia Lumia 630, Nokia Lumia 635, Huawei Y530 oraz Samsung Galaxy Trend Plus. Ich ceny wynoszą od 199 do 399 zł. Do kupienia jest 150 sztuk.

Wkrótce Orange chce również wystawiać telefony poekspozycyjne, czyli te, które pokazywane były klientom w salonach. Będą one mogły nosić niewielkie ślady użytkowania, nie mające jednak w żaden sposób wpływu na ich sprawność techniczną. Zasady odnawiania telefonów pozostają bez zmian – mają nie tylko prawidłowo działać, ale też wyglądać jak nowe. Dlatego też w razie potrzeby operator wymienia części obudowy czy wyświetlacz (wszystkie części oryginalne), a na zakończenie przeprowadzane są testy weryfikujące stan urządzenia.

Źródło: Orange

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.