Orange partnerem Światowych Dni Młodzieży 2016

Opublikowano: 2015-11-30
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #wyniki / raporty

news-orange-2Orange Polska został oficjalny partnerem strategicznym i technologicznym Światowych Dni Młodzieży 2016, które odbędą się w lipcu przyszłego roku, w Krakowie. W miejscach uroczystości planowana jest m.in. rozbudowa sieci telekomunikacyjnej, a także stworzenie mobilnych punktów internetowo-informacyjnych.

Na potrzeby przyszłorocznych ŚDM, Orange planuje rozbudowę sieci mobilnej w Krakowie oraz wybudowanie infrastruktury światłowodowej do Wielickiej Strefy Aktywności Gospodarczej, w której odbędzie się jedno ze spotkań młodych z Ojcem Świętym. Współpraca pomiędzy Archidiecezja Krakowską, spółką ŚDM oraz Orange Polska ma przyczynić się do sprawnego przebiegu uroczystości, a także pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa uczestnikom tego wydarzenia.

Orange uruchomi nawet 30 mobilnych punktów internetowo-informacyjnych w miejscach uroczystości. Uczestnicy Światowych Dni Młodzieży 2016 będą mogli w nich skorzystać z dostępu do Internetu poprzez Wi-Fi i naładować telefony. Dodatkowo będą mogli przez określony czas nieodpłatnie korzystać z aplikacji „Nawigacja Orange”, „Muzyka tu i tam” czy „Pierwsza pomoc”. Do Pakietów Pielgrzyma dołączone będą vouchery na usługi telekomunikacyjne Orange.

news-smd_2016-krakow-1„Tytuł „Partnera strategicznego i technologicznego Światowych Dni Młodzieży 2016” zobowiązuje, jest też ogromnym wyzwaniem logistycznym oraz technologicznym. Orange Polska ma doświadczenie oraz potencjał, by zapewnić usługi telekomunikacyjne na wysokim poziomie, zarówno dla organizatorów, jak i pielgrzymów. Nowoczesne technologie będą też niezbędne przy zapewnieniu bezpieczeństwa uczestników” – powiedział Bruno Duthoit, prezes zarządu Orange Polska.

Źródło: Orange

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.