Orange porównuje oferty na kartę

Opublikowano: 2016-05-06
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #Play #Plus #T-Mobile #prepaidy

img-orange-meeting-3Orange uruchomił nowy serwis, w którym porównuje konkurencyjne oferty prepaid i pokazuje co można zyskać przenosząc numer do jednej ze swoich taryf na kartę.

W porównaniu Orange bierze pod uwagę oferty T-Mobile, Plusa i Play, zestawiając je ze swoją propozycją – za 26 zł „Pomarańczowi” oferują nielimitowane minuty i SMS-y do wszystkich sieci oraz 6 GB Internetu. Dla przykładu, z zestawienia dowiadujemy się, że Play oferuje klientom taryfy Formuła Play na Kartę promocję „Formuła Unlimited na kartę” na 30 dni w cenie 35 zł, a w tym no limit na SMS-y i minuty oraz 3 GB Internetu.

Więcej informacji znaleźć można na nowej stronie www.wybierzorange.pl.

Orange będzie porównywał oferty na bilboardach, w spotach telewizyjnych i Internecie, co ma na celu skłonienie klientów do przeniesienia numeru do jego sieci i skorzystania z usług, nawet na próbę.

Źródło: Orange

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.