Orange pozwala zarobić na światłowodzie

Opublikowano: 2016-10-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #wyniki / raporty

news-orange-swiatlowod-2Od teraz każdy może zarobić 150 złotych, jeżeli poleci komuś światłowód Orange, a ta osoba zdecyduje się na zakup.

W tym celu potrzebna jest aplikacja goFiber, dostępna póki co jedynie na Androida. W niej możemy sprawdzić, czy osoba, którą chcemy polecić jest w zasięgu światłowodu, a następnie podać jej dane. Konsultanci Orange odezwą się do niej, a jeżeli umowa zostanie podpisana w ciągu 30 dni otrzymuje się każdorazowo 150 złotych. Dodatkowo na start przyznawane jest 50 złotych, które można odebrać, gdy po raz pierwszy polecona osoba zdecyduje się na Orange Światłowód.

Aplikacja ma także wersję Pro, w której po krótkim szkoleniu można samodzielnie realizować zamówienia. W tym przypadku otrzymuje się nie konkretną kwotę, lecz prowizję równą 3 średnim rachunkom za Internet, które zapłaci osoba, której poleciliśmy Internet.

Więcej informacji: Regulamin programu.

Źródło: Orange

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.