Orange prezentuje Smart Plany LTE – nielimitowane rozmowy i wiadomości oraz duże pakiety Internetu i współdzielenie usług

Opublikowano: 2015-08-19
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #abonamenty #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-orange-smart_plan_lte-ofertaOrange zaprezentował dziś nowe oferty abonamentowe – Smart Plan LTE, które wejdą do sprzedaży już w piątek, 21 sierpnia. Zawierają one między innymi nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz nawet 40 GB Internetu i możliwość wspólnego korzystania z usług przez minimum 3 osoby.

Smart Plany LTE to nowa, bardziej przejrzysta oferta mobilnych planów abonamentowych. Zastąpi ona dotychczasowe taryfy Smart Plan Halo, Smart Plan Multi, Smart Plan Multi Max oraz Smart Plan Mix, a z końcem miesiąca również Super Smart Plan. W zamian klienci Orange otrzymają dwie grupy Smart Planów LTE: z telefonem i bez telefonu. W każdej z nich do wyboru kilka wariantów abonamentu. Nowe plany zawierają również, w zależności od abonamentu, pakiety rozmów międzynarodowych oraz pakiety danych i minut w roamingu do wykorzystania co miesiąc – przygotowane z myślą o osobach, które mają bliskich za granicą lub sami często podróżują.

Przykładowa oferta Smart Plan LTE Wspólny za 99.99 zł w ofercie z telefonem (79.99 zł bez telefonu), będąca jedną z największych nowości, składa się z 3 kart SIM oraz gratisowej karty tylko do Internetu. W ten sposób klient może podzielić się usługami takimi jak nielimitowane połączenia, wiadomości czy też 100 GB Internetu LTE i korzystać z nich wspólnie z bliskimi. Dodatkowe osoby można dodawać do swojej grupy bliskich od razu przy podpisaniu umowy, lub później, w dowolnym momencie, np. kiedy wygasają ich wcześniejsze umowy na telefon komórkowy. Aby podzielić się usługami Orange, wszystkie numery muszą znajdować się na jednym koncie abonenckim (wszystkie umowy podpisane przez jedną osobę). W kwocie 99.99 zł otrzymuje się również nowy smartfon w atrakcyjnej cenie – jest nim Samsung Galaxy A5 za symboliczną złotówkę.

news-orange-smart_plan_lte-telefon

news-orange-smart_plan_lte_wspolny-telefon

news-orange-smart_plan_lte_wspolny-bez_telefonuOrange przygotował też propozycję dla tych, którzy będą chcieli stworzyć większą grupę bliskich. Mogą oni dokupić dodatkowe karty SIM (do 8) w cenie 15 zł miesięcznie. Warto przy tym jednak zaznaczyć, że w przypadku planów wspólnych usługi multimedialne, Halo Granie oraz ubezpieczenie są przypisane do konkretnego numeru telefonu i nie można się nimi dzielić.

Źródło: Orange

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.