Orange promuje ofertę na kartę z no limit i 6 GB Internetu

Opublikowano: 2016-01-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #wideo

news-orange-robert-gorski-reklamaOrange przedstawił nowy spot z udziałem Roberta Górskiego, w którym reklamuje popularną ofertę Orange Free.

W ofercie Orange Free na kartę można cieszyć się nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich i otrzymać dodatkowe, gratisowe 6 GB transferu danych. Wystarczy doładować konto kwotą 30 zł i aktywować usługę „Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich”. Warto też pamiętać, że w ramach promocji „Internet za darmo” za każde zasilenie od 5 zł wzwyż przysługuje odpowiednia ilość MB.

Poniżej spot reklamowy z Robertem Górskim w roli głównej, opublikowany w ramach kampanii przygotowanej przez agencję Publicis i realizowanej w telewizji, radiu, na nośnikach reklamy zewnętrznej oraz w Internecie. Za produkcje odpowiada Film Produkcja, a za postprodukcję Chimney. Media kupił dom mediowy Initiative Media.

Źródło: Orange

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.