Orange przedłuża 6 miesięcy abonamentu gratis

Opublikowano: 2015-04-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Orange #abonamenty #wyniki / raporty

news-promocje-orange-1Orange zdecydował się jednak przedłużyć promocję, w ramach której klienci przenoszący numer otrzymywali 100% rabatu na abonament przez pół roku. Wcześniej oferta miała trwać jedynie do końca marca.

Teleguru informował w zeszłym miesiącu o rezygnacji Orange z promocji „100% rabatu na abonament przez 6 miesięcy dla klientów przenoszących numer z innej sieci”. Wróciła ona do sieci 11 sierpnia 2014 roku i docelowo miała obowiązywać do końca tamtego roku. Wkrótce potem zadecydowano o jej przedłużeniu na kolejne miesiące. W ten sposób oferta miała obowiązywać do końca marca 2015 roku, a następnie nie być już dostępna dla nowych klientów.

Teraz jednak Orange podjęło decyzję o kolejnym przedłużeniu – tym razem do 16 sierpnia 2015 roku. W ramach promocji każdy, kto przeniesie numer do Orange z innej sieci i zawrze umowę na świadczenie usług w taryfach Smart Plan Halo II 64.99 zł/74.99 zł lub Smart Plan Multi II 94.99 zł otrzyma darmowe sześć miesięcy abonamentu. Promocja dotyczy umów na okres 24 miesięcy. Nie łączy się z innymi promocyjnymi kodami zniżkowymi i wyklucza się z promocją Przenieś numer do Orange.

Regulamin promocji “100% rabatu na abonament przez 6 miesięcy dla klientów przenoszących numer z innej sieci”.

Źródło: własne

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.