Orange przyspiesza LTE

Opublikowano: 2015-08-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #Internet mobilny #wyniki / raporty

news-orange-szybsze_lteOrange poinformował, że zwiększona została prędkość mobilnego Internetu LTE. Do tej pory klienci mieli maksymalnie 75 Mb/s, teraz jest to już 112 Mb/s.

Takie możliwości dało Orange efektywniejsze wykorzystanie zasobów w paśmie 1800 MHz. Zwiększono szerokość pasma wykorzystywanego razem z T-Mobile na potrzeby LTE z 10 MHz do 15 MHz. Trzeba przy tym dodać, że stan posiadania częstotliwości obydwu operatorów się nie zmienił.

W zasięgu LTE od Orange znajduje się 79% Polaków. Obecne, szybsze LTE do 112 Mb/s dostępne jest już na terenie całej Polski prócz Warszawy i Śląska. W tych dwóch aglomeracjach zostanie ono udostępnione w najbliższych dniach.

Źródło: Orange

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.