Orange rezygnuje z promocji 6 miesięcy za darmo dla przenoszących numer

Opublikowano: 2015-03-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Orange #abonamenty #wyniki / raporty

news-promocje-orange-1Koniec darmowego, sześciomiesięcznego abonamentu dla przenoszących numer z innych sieci nastąpi wraz z końcem marca.

Promocja ta pojawiła się ponownie w Orange 11 sierpnia 2014 roku i miała obowiązywać do końca 2014 roku, jednak ostatecznie zdecydowano o przedłużeniu jej na kolejne miesiące. Niestety, kolejnego przedłużenia już nie będzie i promocja trwać będzie jedynie do końca marca. Nie wiadomo też, czy kiedykolwiek będzie można z tej oferty jeszcze skorzystać.

Dla przypomnienia, darmowy abonament przez pół roku można otrzymać w ramach taryf Smart Plan II Halo 64.99 zł/74.99 zł i Smart Plan II Multi 94.99 zł. Dotyczy to umów zawartych na okres 24 miesięcy. Warto dodać, że oferta nie łączy się z innymi promocyjnymi kodami zniżkowymi, a także wyklucza się z promocją Przenieś numer do Orange.

Źródło: własne

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.