Orange rezygnuje z telefonów za złotówkę

Opublikowano: 2016-04-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #telefony / urządzenia #wyniki / raporty

img-orange-1Od 12 kwietnia Orange będzie oferował klientom indywidualnym telefony wyłącznie na raty. Jakiś czas temu podobna decyzja została podjęta w segmencie biznesowym.

Orange będzie od teraz sprzedawał urządzenia w umowie na raty. Zmiana dotyczy sektora B2C, a więc klientów indywidualnych, którym w zamian przysługiwać będzie rabat na abonament w wysokości 15 zł miesięcznie, przez cały okres trwania umowy.

Warto dodać, że w styczniu decyzję o rezygnacji z subsydiów smartfonów Orange podjął w obszarze biznesowym (B2B). Klienci mogą dokonywać przedłużenia tylko w opcji ratalnej, zaś nowi abonenci otrzymują możliwość kupna sprzętu za symboliczną złotówkę tylko w przypadku niektórych wybranych propozycji.

Orange jest jak do tej pory jedynym operatorem w Polsce, który zdecydował się na sprzedaż wyłącznie w systemie ratalnym.

Źródło: Orange, własne

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.