Orange rusza z przedsprzedażą Samsunga Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge

Opublikowano: 2015-04-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #telefony / urządzenia

news-orange-galaxy_s6_s6edge-ofertaPremiera najnowszych smartfonów Samsunga odbędzie się 17 kwietnia, ale już od dziś można je zamówić u niektórych operatorów, w tym także w Orange. Urządzenia będą dostępne zarówno w dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.

Oba smartfony nie należą do najtańszych, dlatego też nie powinny dziwić ich ceny w ramach taryf operatora. Samsunga Galaxy S6 i S6 Edge można nabyć w abonamencie Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II oraz Smart Plan Multi II Max. Jeśli chodzi o koszty, pierwszy z wymienionych dostępny jest w cenach od 1359 zł (miesięczny abonament 154.99 zł) do 2339 zł (miesięczny abonament 34.99 zł). Z kolei wariant Edge to wydatek od 1919 zł w Smart Plan Multi II Max 154.99 zł miesięcznie do 2899 zł w przypadku najtańszego abonamentu z kwotą 34.99 zł na miesiąc.

Z oferty dla klientów indywidualnych można skorzystać pod tym adresem. Natomiast propozycja dla firm znajduje się tutaj.

Orange przy starcie przedsprzedaży proponuje też konkurs, w którym kupując S6 lub S6 Edge można wygrać luksusowego Mercedesa na weekend lub wejściówkę na imprezę Mercedes-Benz Warsaw Fashion Weekend, która odbędzie się 15-17 maja wraz z pobytem w hotelu Regent Warsaw.

Źródło: Orange

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.