Orange Strefa - okazje do zabawy charytatywnej i zdobycia ciekawych nagród

Opublikowano: 2016-06-24
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange

news-orange-3Na terenie festiwalu Open’er Festival stanie Orange Strefa – miejsce, gdzie pomiędzy koncertami będzie można potańczyć w rytmie charytatywnego tańca, przyłączyć się do zbiórki nieużywanych telefonów, wygrać iPhone’a 6 czy odebrać darmowy kod do Spotify Premium.

Orange Strefa będzie sercem miasteczka festiwalowego. Za każdą minutę tańca w #rytmpomagania Fundacja Orange przekaże 1 zł na lekcje druku 3d i programowania dla dzieciaków z małych miejscowości, w których działają multimedialne Pracownie Orange. W podobnej akcji na Orange Warsaw Festival gości wytańczyli ponad 25 tysięcy zł.

Na taki sam cel będzie można przeznaczyć nie używany telefon komórkowy. Jego wartość zostanie wyceniona, a jeśli okaże się, że telefon nie ma wartości, to Orange Polska przekaże 5 zł na lekcje druku 3d i programowania. Każdy przekazany telefon to szansa na wygranie jednego z czterech iPhone’ów 6. Aby go zdobyć, należy przekazać co najmniej jeden telefon komórkowy oraz wziąć udział w grze konkursowej udostępnionej na tablecie na stoisku Orange Recykling. Więcej telefonów to z kolei dodatkowe nagrody – do wyboru okulary przeciwsłoneczne (za 2 oddane telefony), power banki od Orange Energia (za 3 oddane telefony) oraz zabezpieczenia smartfona niepękających szkłem Flexibleglass firmy 3mk (za 4 oddane telefony).

Na terenie Orange Strefy będą przygotowane specjalne miejsca, gdzie będzie można naładować telefon w przeznaczonych do tego darmowych ładowarkach. Oprócz tego, w sklepiku każdy fan muzyki w plenerze znajdzie m.in. powerbank, okulary przeciwsłoneczne, matę czy plecak.

Podczas Open’er Festival będzie też można otrzymać kod na darmowy miesięczny dostęp do usługi muzycznej Spotify Premium.

Źródło: Orange

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.