Orange w programie Karta Dużej Rodziny – współdzielone usługi i zniżki w każdym miesiącu

Opublikowano: 2016-06-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #abonamenty #pakiety / usługi

img-phone-people-13Każda rodzina z co najmniej trójką dzieci, może korzystać ze zniżek i ulg na usługi Orange przygotowane specjalnie dla nich w ramach programu Karta Dużej Rodziny.

Karta Dużej Rodziny to ogólnopolski program mający na celu pomoc rodzinom wielodzietnym poprzez system zniżek i bonusów. W programie bierze udział już ponad 1000 firm i instytucji. Do tej grupy dołącza teraz Orange, oferując specjalne zniżki na usługi telekomunikacyjne.

W ramach dostępnych w ofercie abonamentów rodzina otrzyma w sumie bez dodatkowych opłat 5 kart SIM, które będą współdzieliły nielimitowane usługi i pakiety przypisane do numeru głównego, 4 karty SIM do dzielenia Internetu oraz dodatkowych 20 GB na start do wykorzystania w czasie trwania umowy. Daje to 45 zł zniżki w ciągu każdego miesiąca.

Duże rodziny mogą wybrać dla siebie jeden z abonamentów rodzinnych w ofercie Smart Plan LTE Wspólny:

  • Z telefonem za 99.99 zł lub 149.99 zł na miesiąc (z dodatkowym rabatem 30 zł dla klientów usług stacjonarnych Orange).
  • Bez telefonu za 79.99 zł lub 129.99 zł na miesiąc (z dodatkowym rabatem 30 zł dla klientów usług stacjonarnych w Orange).

W ramach abonamentu klienci otrzymują:

  • 0 zł za abonament przez 6 miesięcy przy przenoszeniu numeru do Orange,
  • Nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz Internet od 10 GB do 50 GB (w zależności od wybranego planu).
  • 20 GB dodatkowy pakiet danych na start do wykorzystania w czasie trwania umowy.
  • 400 minut na połączenia przychodzące i wychodzące w roamingu UE.
  • 100 minut na połączenia międzynarodowe wychodzące z Polski (Strefa 1).
  • 100 MB Internetu w UE.
  • Dodatkowy rabat Orange Open – dla tych, którzy posiadają inne usługi Orange.

Źródło: Orange

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.