Orange w roli sponsora i dostawcy usług UEFA Euro 2016

Opublikowano: 2015-10-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #wyniki / raporty

news-orange-uefa-euro2016Orange oficjalnie dołączył do programu komercyjnego UEFA Euro 2016 jako sponsor globalny z wyłącznymi prawami na cały świat. Będzie również oficjalnym dostawcą usług telekomunikacyjnych.

UEFA Euro 2016 to już druga okazja do współpracy Orange z UEFA w realizowaniu najważniejszego wydarzenia piłkarskiego Europy i trzeciej największej imprezy sportowej na świecie. Jako oficjalny dostawca usług i globalny sponsor, Orange będzie świadczył wszystkie usługi stacjonarne i bezprzewodowe. Odpowiadać będzie za dostarczanie partnerom nadawczym i kibicom na całym świecie sygnału z meczów na żywo z 10 stadionów we Francji. Zapewni też organizatorom, obsłudze, mediom, sędziom oraz wolontariuszom w trakcie turnieju łączność za pośrednictwem około 25 tysięcy punktów dostępowych oraz usługi mobilne.

Do obsługi Euro 2016 przydzielonych zostanie ponad 800 inżynierów i ekspertów Orange.

Źródło: Orange

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.