Orange wprowadza nowe smartfony do swojej oferty

Opublikowano: 2015-01-22
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #telefony / urządzenia

news-smartfony-orangeW tym tygodniu Orange wprowadziło do swojej oferty nowe urządzenia, a wśród nich między innymi najnowsze Samsungi, czyli Galaxy A3 i A5, a także popularny „jednooki cyklop” – HTC Desire Eye.

Ceny smartfonów w ofertach Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II i Smart Plan Multi II Max w zależności od kwoty abonamentu (oferta salonowa):

news-cennik-nowe-smartfony-orangeCeny smartfonów w ofertach Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II i Smart Plan Multi II Max w zależności od kwoty abonamentu (oferta z internetowego sklepu Orange):

news-cennik-nowe-smartfony-orange-1Dodatkowo warto dodać, że jak poinformował na blogu Orange Wojciech Jabłczyński, smartfon HTC Desire 820 od dziś do końca stycznia bieżącego roku jest dostępny tylko u pomarańczowego operatora.

Źródło: Orange

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.