Orange wraca do korzeni

Opublikowano: 2014-09-17
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #prepaidy #pakiety / usługi

news-orange-zmianastrategii-1Orange, jeden z największych operatorów na polskim rynku sprzedał stworzony przez siebie kanał sportowy Orange Sport. Chce z powrotem skupić się na działalności telekomunikacyjnej.

Orange Polska wydał oficjalne oświadczenie, w którym informuje, że podpisał umowę ze spółką RMVC w sprawie sprzedaży kanału sportowego Orange Sport, który powstał w 2008 roku, a dzisiaj jest dostępny w największych sieciach satelitarnych i kablowych w Polsce. Według oficjalnych danych audycje Orange Sport docierają do około 5 milionów gospodarstw domowych.

Sprzedaż Orange Sport to kolejny przykład konsekwentnie realizowanej strategii firmy, zakładającej koncentrację na działalności telekomunikacyjnej i oferowaniu klientom najwyższej jakości usług oraz obsługi – mówi Maciej Nowohoński, członek Zarządu Orange Polska ds. finansowych. – Cieszymy się, że doszło do podpisania umowy, a nowy właściciel zobowiązał się do utrzymania sportowego charakteru kanału.

Nabywcą Orange Sport jest firma należąca do Romana Młodkowskiego, byłego dziennikarza ekonomicznego i szefa kanału TVN CNBC, obecnie zaś przedsiębiorcy specjalizującego się w doradztwie biznesowym.

Źródło: Orange

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.