Orange wystawił na sprzedaż budynki w centrum Warszawy

Opublikowano: 2016-09-28
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #wyniki / raporty

news-orange-warszawaOrange sprzedaje kompleks budynków przy ul. Świętej Barbary i Nowogrodzkiej w Warszawie. Firma poszukuje inwestora, który w ramach transakcji dostarczy nowoczesne powierzchnie techniczne i biurowe.

Nieruchomość składa się z sześciu budynków usytuowanych na działkach o łącznej powierzchni blisko 11 tys. mkw. Znajduje się w samym sercu miasta, 300 metrów o Pałacu Kultury i Nauki oraz stacji metra Centrum i 200 metrów od dworca Warszawa Centralna. Poszczególnie obiekty składające się na kompleks powstały kolejno w latach 30, 60 i 90. Budynki mają przeznaczenie zarówno biurowe, jak i mieszkalne, stąd szerokie możliwości inwestycyjne – biura, hotele, apartamenty oraz usługi.

Koncepcja sprzedaży zakłada stopniowe uwalnianie budynków skoordynowane z przenoszeniem infrastruktury technicznej oraz pracowników – „Warunkiem sprawnej realizacji projektu jest dla nas pozyskanie partnera otwartego na współpracę” – zaznacza Paweł Buchman, dyrektor nieruchomości w Orange Polska.

„Optymalne z naszego punktu widzenia będzie znalezienie inwestora, który podjąłby się budowy nowego centrum technologicznego, a także zapewnił niezbędne powierzchnie biurowe dla naszych pracowników” – dodaje Piotr Muszyński, wiceprezes zarządu Orange Polska.

Źródło: Orange

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.