Orange z LTE na drugiej linii metra

Opublikowano: 2015-03-06
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #Internet mobilny #wyniki / raporty

news-metro-druga-lina-orangeNajprawdopodobniej w weekend ruszy druga linia warszawskiego metra. Orange deklarowało, że od samego początku będzie można w niej korzystać z usług operatora, w tym także z LTE i tak się w rzeczywistości stanie.

Zasięg szybkiego Internetu będzie na peronach i w tunelach. W czasie testów przeprowadzanych przez specjalistów, którzy testowali i mierzyli prędkości przesyłu danych okazało się, że maksymalna prędkość pobierania wyniosła 66 Mb/s, a wysyłania 27 Mb/s. Trzeba jednak pamiętać, że w przypadku korzystania z usług Orange przez wiele osób jednocześnie, wyniki będą na pewno niższe.

Warto dodać, że przy inwestycji w drugiej linii metra brało udział czterech największych graczy na rynku telekomunikacyjnym w Polsce, którzy wraz z Metrem Warszawski wspólnie pracowali nad zapewnieniem jak najlepszej jakości usług, niezależnie od tego z oferty jakiego operatora korzystają pasażerowie.

Źródło: Orange

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.