Orange z największą siecią rejestracji numerów

Opublikowano: 2016-08-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #wyniki / raporty

news-orange-mapa-rejestracjaOrange Polska pochwalił się liczbą dostępnych punktów sprzedaży, w których klienci mogą dokonać rejestracji swojego numeru prepaid.

Rzecznik Orange Wojciech Jabczyński ujawnił na Twitterze, że operator dołączył 4600 placówek Poczty Polskiej gdzie można zarejestrować kartę SIM Orange i Nju Mobile. Razem z nimi można to już zrobić w 7679 punktach w całej Polsce (salony Orange, RUCH, PP, Saturn, Media Markt, Media Expert).

„Wygląda, że pobiliśmy rekord Polski w szybki „zbudowaniu ogólnopolskiej sieci rejestracji”. I nie macie wymówek, że trudno znaleźć miejsce rejestracji. Działajcie i nie zwlekajcie do ostatniej chwili” – stwierdził Jabczyński.

W ramach przypomnienia, do 18 sierpnia można uzyskać bonusowe 1000 minut i 10 GB Internetu na 30 dni za zarejestrowanie numeru w Orange. Więcej szczegółów znajduje się na stronie www.zarejestrujnumer.pl.

Źródło: Orange

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.