Orange zachęca do doładowań internetowych

Opublikowano: 2016-10-10
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #prepaidy #wyniki / raporty #wideo

news-orange-jabczynski-2Już co czwarty klient korzystający z ofert na kartę Orange doładowuje konto przez Internet – informuje Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy operatora.

Z drugiej strony oznacza to jednak, że aż 75% dalej preferuje tradycyjne formy, jak np. zdrapki czy doładowania w sklepie. Orange chce pokazać, że przez Internet można to zrobić szybciej, wygodniej i z co najmniej 10% bonusu za każde doładowanie.

„Nieprzypadkowo film na moim koncie na Twitterze pojawił się właśnie dzisiaj i mówię w nim o porannej kawie. Najczęściej konta doładowujecie właśnie na początku miesiąca lub w okolicach dziesiątego. Również jeśli chodzi o godzinę – najczęściej zasilacie telefon przed południem. Takie już macie przyzwyczajenia” – dodaje Wojciech Jabczyński.

Źródło: Orange

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.