Orange – nielimitowane rozmowy w Orange Yes

Opublikowano: 2015-01-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #Orange #prepaidy #pakiety / usługi

news-orange-yes-rozmowyUsługa przeznaczona dla osób korzystających z oferty prepaid Orange. Umożliwia ona dzwonienie bez limitu do wszystkich sieci komórkowych w ramach taryfy Yes przez 7 lub 31 dni w zależności od wybranego wariantu usługi.

Rozmowy bez limitu dotyczą tylko i wyłącznie krajowych sieci komórkowych (nie obowiązuje na numery stacjonarne). Usługa występuje w dwóch wariantach – siedmiodniowym kosztującym 7 zł oraz 31-dniowym, którego koszt wynosi 25 zł. Środki są pobierane z głównego konta użytkownika. Usługę w pierwszej wersji uruchamia SMS o treści START pod numer 239 lub kod *110*28#. Nielimitowane rozmowy przez 31 dni uaktywnia SMS o treści START pod numer 339 lub krótki kod *110*29#. Włączenie usługi następuje w ciągu maksymalnie 24 godzin od momentu zlecenia jej włączenia.

Należy zaznaczyć, że usługa jest dostępna jedynie w ramach taryfy Orange Yes. Uruchomienie jej w innym planie taryfowym spowoduje automatyczne przeniesienie do taryfy Yes, a dopiero wtedy zostanie włączona usługa rozmów bez limitu (jednocześnie będzie to się równało z wyłączeniem usługi i promocji niedostępnych w Orange Yes).

Oferta obowiązuje od dnia 12 stycznia 2015 roku do odwołania. Szczegółowy regulamin usługi można znaleźć pod tym adresem.

Źródło: Orange

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.