Oryginalne etui rysuje ekrany w Samsungu Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge

Opublikowano: 2015-05-14
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły #problemy / awarie

news-samsung-clear_view-galaxys6Mogłoby się wydawać, że etui jest jednym z najlepszych sposobów na zabezpieczenie telefonu przed zarysowaniami i pobrudzeniem. Niestety, przypadki niektórych użytkowników dowodzą, że nawet drogie i potencjalnie wysokiej jakości pokrowce mogą okazać się problematyczne.

Sprawa dotyczy oficjalnego etui Samsung Clear View, które jest dostępne dla modeli Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge. Jak donoszą użytkownicy forum XDA, wyświetlacze ich telefonów doczekały się rys i zabrudzeń w wyniku korzystania z wspomnianego produktu. Problem polega na tym, że kurz i inne pyłki/odłamki osiadają się pomiędzy ekranem a etui. W momencie, gdy korzysta się z urządzenia, obraca go, wkłada do kieszeni, materiały te przesuwają się po tafli szkła powodując otarcia na panelu. Rozwiązaniem może być oczywiście zastosowanie dodatkowej folii ochronnej, jednak płacąc około 60 dolarów za oryginalne etui można wymagać solidności i odpowiedniego zabezpieczenia.

Temat na XDA rozrósł się już do sześciu stron, na których użytkownicy publikują zdjęcia swoich smartfonów i wyrażają niezadowolenie. Samsung nie wydał jeszcze oświadczenia w tej sprawie.

Źródło: Phonearena

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.