Pełna opcja w nowych taryfach JA+ Na Kartę

Opublikowano: 2016-03-14
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Plus #prepaidy #wideo

news-plus-full_opcja-1W sieci Plus dostępne są nowe taryfy głosowe usługi na kartę. Dzięki ofercie JA+ Na Kartę Full Opcja można korzystać z rozmów i SMS-ów bez limitu na komórkowe oraz bezpiecznego pakietu internetowego.

Nowe taryfy JA+ Na Kartę to;

  • Kompleksowe promocje do wszystkich.
  • Zawsze w sieci bez limitu za darmo.
  • Prosta oferta.
  • Bezpieczne pakiety internetowe (z lejkiem) w każdej promocji.

news-plus-full_opcja-3Klienci, którzy zdecydują się na przeniesienie swojego numeru do sieci Plus będą mogli skorzystać ze specjalnego rabatu 50% na wybraną promocję. Rabat jest przyznawany na pierwsze trzy miesiące po aktywacji wybranego pakietu Full Opcja.

W nowych taryfach można też korzystać z usług dodatkowych:

  • „Bezpieczny pakiet Internetu” to do wyboru trzy pakiety danych 0.5, 1 i 2 GB w wersji na 7 dni za odpowiednio 3, 7 i 13 zł, lub przez 30 dni pakiety 1 i 2 GB za odpowiednio 10 i 13 zł.
  • „Pakiet 200 minut na numery stacjonarne” z usługą dostępną za 5 zł na 30 dni.
  • „Rok ważności konta” za 10 zł, po wyborze której klient ma 30 dni na doładowanie konta kwotą minimum 5 zł, a ważność konta to 365 dni.

Wraz z ofertą wprowadzone zostały nowe startery z możliwością przetestowania wybranej promocji przez 5 dni za darmo. Dla zainteresowanych – ulotka JA+ Na Kartę Full Opcja.

news-plus-full_opcja-2

Nową ofertę wspierać będzie kampania reklamowa, której spot można obejrzeć poniżej.

Źródło: Plus

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.