Philips S308 – zamaskowany chińczyk ze znanym logo

Opublikowano: 2014-10-07
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #technologie #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-philips-S308_1Do sieci Play ma trafić nowy smartfon firmowany przez Philipsa, a sam telefon jest kierowany do użytkowników z niezbyt zasobnym portfelem.

Według zapowiedzi telefon będzie oferowany przez Play, a także w sieciach Euro AGD, Media Expert i Neonet.

Urządzenie zostało wyposażone w ekran o przekątnej 4 cali, na którym obraz jest wyświetlany w rozdzielczości 480 x 800 pikseli. Za sprawną pracę smartfona ma odpowiadać dwurdzeniowy procesor Mediatek pracujący z częstotliwością 1 GHz (pełna specyfikacja telefonu dostępna jest na stronie: http://www.teleguru.pl/telefony-pozostali/philips-s308). Urządzenie zostało wyposażone w dwa gniazda na karty SIM, dzięki czemu możliwa jest jednoczesna obsługa dwóch numerów telefonów.

Trzeba pamiętać, że w przypadku tego smartfona klienci mają w gruncie rzeczy do czynienia z urządzeniem chińskiej produkcji, które jest jedynie firmowane przez Philipsa.

Model S308 nie jest jedyną propozycją holenderskiego koncernu, która pojawiła się na polskim rynku w ostatnim czasie. Wcześniej producent wprowadził do sprzedaży nad Wisłą model S388, a także Xenium W6500.

Sugerowana cena Philipsa S308 to 399 złotych.

Źródło: Philips

 

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.