Pięć flagowych smartfonów Samsunga w 2017 roku

Opublikowano: 2016-05-16
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły #plotki

news-galaxy-s7-2Jeśli wierzyć doniesieniom z Azji, w przyszłym roku ujrzymy aż pięć nowych flagowców Samsunga, a wśród nich innowacyjny model Galaxy X.

Za nami premiera smartfonów Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge. Obecnie wyczekujemy nadchodzącego Galaxy Note 6, którego oficjalny debiut może nastąpić już w sierpniu. Spodziewamy się po nim między innymi 4 lub 6 GB RAM, aparatu Dual Pixel z matrycą 12 Mpix, procesora Snapdragon 820 lub Exynos 8890 Octa oraz wodo- i pyłoszczelności. W ten sposób tegoroczna propozycja Samsunga z segmentu premium będzie składała się z trzech podobnych, ale trafiających w gusta różnych konsumentów produktów.

W 2017 roku fani koreańskiej marki mają z kolei otrzymać do wyboru aż pięć modeli smartfonów – Galaxy S8, Galaxy S8 Edge, Galaxy Note 7, Galaxy Note 7 Edge i Galaxy X. Cztery z nich mają odznaczać się ekranem Super AMOLED w rozdzielczości 2.5K z układem subpikseli RGB. Zdecydowanie ciekawiej przedstawia się jednak ostatni z wymienionych, czyli Galaxy X. W tym urządzeniu mamy ujrzeć wyświetlacz sAMOLED z technologią PenTile o rozdzielczości 4K, a co ważniejsze, konstrukcja ma być składana niczym portfel. Nie wiadomo jednak, czy chodzi o Project Valley, nad którym Samsung pracuje od dłuższego czasu i który ma łączyć cechy smartfona oraz tabletu.

Nadchodzące miesiące pokażą, czy rzeczywiście doczekamy się tak bogatej i ciekawej oferty Samsunga. Póki co warto traktować powyższe informacji z lekkim przymrużeniem oka, przynajmniej do czasu pojawienia się konkretniejszych szczegółów.

Źródło: Sammobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.