Pierwsza na świecie recenzja Kazam Tornado 348: Dzieło sztuki

Opublikowano: 2014-12-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #polecane #pozostali

Recenzja Kazam Tornado 348Określenie „najcieńszy smartfon świata” robi wrażenie i działa na wyobraźnię. Od dawna producenci prześcigają się pod względem gabarytów swoich słuchawek, ale często wiąże się to z licznymi kompromisami. Jak jest w tym przypadku?

Już na pierwszy rzut oka sprzęt ten wygląda wyjątkowo. Niesamowicie smukła obudowa zwraca na siebie uwagę, a minimalistyczne wzornictwo może się podobać. Z drugiej jednak strony, gdyby nie grubość, model ten byłby podobny do kilku innych smartfonów np.iPhone 4S lub niektórych Xperii. Ponadto, maksymalnie odchudzona obudowa nie każdemu się spodoba. Jest on niespecjalnie poręczny, ma słaby głośnik oraz niewielką baterię, co może zniechęcić niejednego klienta.

Pozostałe elementy Kazam Tornado należą do wysokiej półki. Jego ekran oraz wydajność robią świetne wrażenie i cieszy, że producent poza wyjątkową obudową przemyślał też kwestie użytkowe. Jeśli więc kogoś nie interesuje jedynie smukłość, to model ten ma też inne zalety do zaoferowania, tym bardziej, że ma stosunkowo niską cenę.

Warto więc poznać zarówno jego najważniejsze zalety, jak i wady, w czym pomoże dokładna recenzja Kazam Tornado.

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.