Pierwsza na świecie recenzja Kazama TV 4.5, czyli smartfona i telewizora w jednym!

Opublikowano: 2014-08-26
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #polecane #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-kazam-tv-3Teleguru poddał tego jedynego w swoim rodzaju smartfona kilkudniowym, intensywnym testom. Jednocześnie model pod koniec tygodnia zacznie pojawiać się w salonach sieci Plus, czyli wyłącznego dystrybutora Kazam TV 4.5 w Polsce.

Od powstania firmy Kazam, którą założyli byli pracownicy HTC, producent ten specjalizuje się w tworzeniu bardzo tanich, w miarę wydajnych i nieźle wykonanych smartfonów. Poza przyzwoitymi parametrami urządzenia te umożliwiają komfortową pracę z programami i Androidem, czego nie można powiedzieć o wielu budżetowych słuchawkach niszowych producentów. W Polsce Kazam może się kojarzyć z Plusem, który ma wyłączność na dystrybucję smartfonów tej marki i mocno je promuje.

Najnowszy produkt Kazama to ciekawe połączenie telewizji i smartfona z Androidem w bardzo atrakcyjnej cenie poniżej 600 zł. Poza możliwością oglądania naziemnej telewizji w standardzie DVB-T, użytkownik otrzymuje czterordzeniowy procesor taktowany 1.3 GHz, 512 MB pamięci RAM, obsługę dwóch kart SIM jednocześnie oraz (zaledwie) 4 GB wbudowanej.

Jak jednak sprzęt ten sprawdza się w praktyce?

Tego dowiecie się z pierwszej na świecie recenzji Kazam TV 4.5!

Sprzęt powinien pojawić się w sprzedaży w ostatnim tygodniu sierpnia 2014, aczkolwiek będzie on wstępnie dostępny jedynie w Plusie. Można jednak zakładać, że z czasem będzie można nabyć ten model z drugiej ręki (np. przez serwisy aukcyjne).

P.S. Wkrótce pojawi się szczegółowy test tego modelu.

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.