Pierwsze grafiki Moto X (2016)

Opublikowano: 2016-05-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-moto-x-2016Do sieci wyciekły grafiki przedstawiające smartfon Lenovo Moto X (2016) oraz model z serii DROID. Zapowiadają one znaczące zmiany w designie nowej generacji urządzeń.

Na profilu Google+ użytkownika o pseudonimie hellomotoHK pojawiły się trzy rendery ukazujące nadchodzące smartfony Lenovo. Jednym z nich jest model DROID dla amerykańskiego operatora Verizon, drugim zaś Moto X (2016)/Moto X4. Choć aktualnie nie sposób stwierdzić, czy grafiki są wymysłem fana czy autentyczną reprezentacją wspomnianych urządzeń, warto przyjrzeć się potencjalnemu designowi nowych „Motek”.

news-moto-x-2016-2 news-moto-x-2016-1

O ile dotychczasowe przecieki na temat Moto G4 zdają się potwierdzać, że smartfon będzie pod wieloma względami podobny do swojego poprzednika, zdjęcia Moto X4 ujawniają, że zerwie on ze znaną stylistyką. Od razu w oczy rzuca się duży, okrągły moduł aparatu i złącze z 16 pinami, pod które być może podłączymy jakieś akcesoria. Na boku obudowy dostrzec można trzy klawisze. Przód urządzenia skrywa natomiast czytnik linii papilarnych oraz kamerkę do wideorozmów i selfie (prawdopodobnie w towarzystwie diody LED). Na minus z pewnością zaliczyć można sporo niezagospodarowanej przestrzeni, szczególnie w dolnej części przedniego panelu.

Poniżej grafika rzekomo przedstawiająca Lenovo DROID (2016) z ciekawie wyglądającą obudową.

news-droid-2016

Specyfikacja techniczna smartfonów pozostaje nieznana. Mówi się jedynie o 5.7-calowym wyświetlacz QHD (1440 x 2560 pikseli), procesorze Snapdragon 820 i 3 GB pamięci RAM.

Źródło: GSMArena

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.