Pierwsze informacje na temat LG G Flex 3

Opublikowano: 2015-07-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #LG #sprzęt / podzespoły #plotki

news-lg_g_flex3-informacje-1Od premiery LG G Flex 2 minęło już kilka miesięcy. Smartfon okazał się udanym rozwinięciem pomysłów zapoczątkowanych w pierwszej generacji urządzenia, a teraz dochodzą do nas pierwsze doniesienia sugerujące, że koreański producent nie zamierza porzucać tego projektu i szykuje jeszcze bardziej dopracowanego i równie zakrzywionego LG G Flex 3.

Według nieoficjalnych informacji, trzecia generacja G Flex zadebiutuje na rynku nie szybciej niż w marcu 2016 roku. Urządzenie będzie wyposażone w procesor Qualcomm Snapdragon 820, który zdaniem chińskiego analityka – Pan Jiutanga – będzie gotowy dopiero w grudniu tego roku, dlatego też nie ma szans na szybszą premierę. Innym telefonem, którego sercem będzie ten układ jest Xiaomi Mi5. Ponadto, LG G Flex 3 otrzyma ekran o przekątnej 6-cali i coraz popularniejszej rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, 4 GB RAM oraz 32 GB wbudowanej pamięci i slot na kartę microSD. Możemy też oczekiwać tylnego aparatu 20.7 Mpix i przedniej kamerki 8 Mpix, jak również czytnika linii papilarnych znajdującego się w przycisku domowym.

Źródło: Phonearena

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.