Pierwszy smartwatch TAG Heuer z oficjalną datą premiery

Opublikowano: 2015-10-14
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-tag_heuer-zegarek-carreraSzwajcarski producent zegarków TAG Heuer poinformował, że efekt jego współpracy z Google i Intelem – smartwatch Connected – poznamy już na początku listopada. Opublikowana została również graficzna zapowiedź.

W marcu bieżącego roku TAG Heuer ogłosił, że wspólnie z Google i Intelem opracowuje swój pierwszy inteligentny zegarek, a obaj partnerzy dostarczą autorskie technologie – odpowiednio system Android Wear oraz układ scalony. Szwajcarzy w końcu ujawnili, kiedy doczekamy się oficjalnej prezentacji urządzenia – stanie się to już 9 listopada. Przy okazji poznaliśmy jego cenę, która ma wynieść 1800 dolarów, co sprawia, że będzie to najdroższy zegarek z Android Wear na rynku.

Poza tym, TAG Heuer pokazał nowe zdjęcie przedstawiające część modelu Connected, służące jako zapowiedź do nadchodzącej premiery, które można zobaczyć poniżej.

news-tag_heuer_connected-1Smartwatch TAG Heuer zapowiada się na połączenie klasycznego wyglądu z najnowszymi funkcjami. Co ciekawe, ma on umożliwiać późniejszą modyfikację, dzięki czemu pod względem technologii pozostanie zawsze na czasie, a konsumenci unikną konieczności kupowania nowego zegarka.

Źródło: Phonearena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.