Piłkarskie święto w Plusie - nowe promocje i darmowy dostęp do 51 meczy Euro 2016

Opublikowano: 2016-05-17
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #Plus #pakiety / usługi #telefony / urządzenia #wideo

news-plus-ipla-euro2016Od 17 maja w specjalnych promocjach Plusa dostępna jest usługa Futbol 2016 w Ipla, przeznaczona dla klientów taryf JA+ Abonament oraz JA+ Internet LTE.

Futbol 2016 w Ipla to usługa gwarantująca dostęp do wszystkich meczy w ramach piłkarskich Mistrzostw Europy we Francji, bez reklam i w jakości HD na nadających 24 godziny na dobę kanałach Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3. Do tego specjalne programy: przed i pomeczowe studia, analizy, wywiady z uczestnikami imprezy i relacje z każdego dnia turnieju.

Z usługi skorzystać mogą użytkownicy wszystkich głosowych i internetowych ofert abonamentowych. Dla nowych klientów i przenoszących numer, a także przedłużających umowę, jest ona całkowicie za darmo, a jedyny warunek skorzystania z niej to zawarcie umowy z abonamentem za minimum 59 zł w ofercie ze sprzętem lub za minimum 49 zł w wariancie tylko SIM lub ze sprzętem na raty.

Promocje Plusa z okazji nadchodzących Mistrzostw Europy w piłce nożnej obejmują również:

  • W ofercie JA+ Abonament – smartfon Samsung Galaxy J3 (z ratą 20 zł na 36 miesięcy) oraz telewizor uHD Samsung 50 cali o rozdzielczości 3840 x 2160 (z ratą 70 zł na 48 miesięcy) za 0 zł na start i całkowitą miesięczną opłatą 130 zł (w ofercie elastycznej z abonamentem 40 zł i ratami za sprzęt).
  • W ofercie JA+ Internet LTE – tablet Lenovo Yoga Tab 3 10.1 za 0 zł na start (z ratami 25 zł przez 36 miesięcy i abonamentem 49.99 zł, a w ramach programu smartDOM opłata łączna wynosi 50 zł).

Wszystko to wspierać będą kampanie reklamowe „Ja+ Wielki Futbol za darmo w IPLI” z udziałem siatkarskiej reprezentacji Polski.

Źródło: Plus

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.