Piloci Lufthansy i Austrian Airlines zostaną wyposażeni w Surface Pro 3

Opublikowano: 2014-11-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzedaż / wyniki

news-surfacepro3-lufthansaLufthansa i Austrian Airlines postanowiły zaopatrzyć swoich pilotów w tablet Surface Pro 3, aby jeszcze bardziej zwiększyć efektywność wszelkich wykonywanych przez nich operacji lotniczych.

Kilka miesięcy temu firmy takie jak Coca-Cola i BMW wyposażyły swoich pracowników w Surface Pro 3. Teraz do grupy klientów Microsoftu dołączają kolejne przedsiębiorstwa.

Lufthansa zakupiła ponad 5 tysięcy wspomnianych urządzeń. Zostaną one udostępnione pilotom na przełomie lutego i marca 2015 roku. Inaczej ma się sytuacja z Austrian Airlines – 650 z planowanego tysiąca tabletów Surface Pro 3 zostało już oddanych do użytku pilotów linii jako system elektronicznej dokumentacji pokładowej (EFB), zastępując tym samym dotychczasowe wielostronicowe instrukcje i dane nawigacyjne. Pozostała część urządzeń ma zostać rozdysponowana jeszcze w tym roku. Ogólna liczba około sześciu tysięcy tabletów, które zostały dostarczone przewoźnikom lotniczym nie robi większego wrażenia, ale pokazuje, że Surface nareszcie spotkał się z dobrym przyjęciem w większym firmach. Microsoft zadeklarował ostatnio, że będzie kontynuował tę linię urządzeń i można się spodziewać długofalowego wsparcia dla starszych modeli.

Jak powiedział Cyril Belikoff, dyrektor projektu Microsoft Surface: „Od początku jasno określiliśmy, jakie jest nasze stanowisko w kwestii Surface dla biznesu. Wraz z zastosowaniem tabletu na pokładach swoich samolotów, Lufthansa i Austrian Airlines dołączają do rosnącej liczby przewoźników lotniczych korzystających z Surface Pro 3, jednocześnie zapewniając pilotom możliwie jak najlepsze i najbardziej efektywne doświadczenie w trakcie lotu”.

Wcześniej Surface Pro 3 znalazł swoje miejsce w samolotach linii Delta Air Lines.

Źródło: Microsoft

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.