Play: Bonusy przy przedłużeniu umowy dla firm

Opublikowano: 2015-05-25
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-play-internet-firmaSieć Play niedawno wprowadziła nowe oferty dla biznesu – z dużymi paczkami danych i darmowymi dniami nielimitowanego roamingu w UE. Osobom, które decydują się na jedną z opcji operator rekomenduje przedłużenie umowy przez Internet lub telefon, otrzymując w ten sposób stosowne bonusy.

Bonusami są większe pakiety danych internetowych w trzech najniższych taryfach i to zarówno w wersji z telefonem na 25 miesięcy (29.99, 49.99 i 59.99 zł miesięcznie), jak i „Tylko SIM” na 24 miesiące (19.99, 29.99 i 39.99 zł miesięcznie). Standardowo, paczki mają od 300 MB do 5 GB. Przy przedłużeniu otrzymuje się dwukrotność pakietu, za wyjątkiem Internetu 5 GB – w tym przypadku jest to bonus w wysokości dodatkowego 1 GB. W pozostałych, najwyższych taryfach transmisja jest nielimitowana. Wszystkie podane abonamenty wyrażone są kwotami netto.

news-play-dla_firm-oferta

Źródło: Play

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.