Play: Formuła Biznes Box dla firm

Opublikowano: 2016-06-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #abonamenty #pakiety / usługi

news-play-formula-biznes-box-1Play zaprezentował nową ofertę dla klientów biznesowych z dostępem do usług biurowych i nielimitowanych rozmów, SMS-ów oraz pakietu danych.

Formuła Biznes Box to:

  • Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz nielimitowane GB.
  • Nowa oferta dla 2 kart SIM.
  • Usługi do biura: nielimitowany Internet, własna strona firmowa (dostęp do kreatora WWW, do 5 adresów e-mail, 5 GB na poczcie i dostęp do statystyk strony) oraz telefon stacjonarny.

Oferta dla firm składa się z wariantów dla jednej karty SIM, dwóch oraz trzech lub więcej. W każdym planie znajdziemy no limit na rozmowy, SMS-y/MMS-y oraz transfer danych. Usługi dla biura dostępne są za 0 zł przez 6 miesięcy. Klient może również dokupić kolejne karty w cenach 14.99 zł za 4-8 kart i 9.99 zł za 9-29 kart SIM. Ponadto, nie zabrakło rabatu dla osób przenoszących numer z innej sieci.

news-play-formula-biznes-box-2 news-play-formula-biznes-box-3

Oprócz tego, Play przygotował cykliczne pakiety roamingowe:

news-play-formula-biznes-box-4

Dla klientów szukających oferty z pełnym pakietem usług w roamingu UE dostępna jest z kolei Formuła Biznes Box VIP za 119.99 zł (oferta dostępna tylko z telefonem), a w niej:

  • Nielimitowane rozmowy przychodzące i wychodzące w UE.
  • Nielimitowane SMS-y i MMS-y w roamingu UE.
  • Nielimitowane rozmowy międzynarodowe UE.
  • Pakiet 500 MB Internetu w UE co miesiąc.
  • Smartfon, np. Samsung Galaxy S7 edge od 1 zł.

Źródło: Play, własne

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.