Play: Formuła Junior Box z Królem Julianem

Opublikowano: 2015-11-25
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia #wideo

news-formula_junior_box-krol_julian-1Play ruszył z nową kampanią reklamową oferty Formuła Junior Box, w ramach której proponowany jest jeden z dwóch atrakcyjnych cenowo smartfonów. Gwiazdą reklam został sam Król Julian.

Oferowane smartfony to Motorola Moto E oraz Alcatel OneTouch Pop 3, które można nabyć w ramach zestawu Junior Box za 1 zł w wybranej taryfie. Zestaw składa się z etui na telefon oraz gadżetów dla najmłodszych pod postacią słuchawek lub klocków. Całość wchodzi w skład taryfy Junior Box Elastyczna Formuła Mix za 30 zł, w której zawarte są nielimitowane minuty do Play, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich oraz 100 minut do wszystkich innych sieci i 1 GB transferu danych. W skład dodatkowych usług wchodzą „Bezpieczna rodzina” i „Blokada Premium i Stop Spam”. Więcej informacji tutaj.

news-formula_junior_box-krol_julian-2

Poniżej dwa spoty reklamujące świąteczne zestawy Formuła Junior Box, w których występuje Król Julian i Pingwiny z Madagaskaru:

Źródło: Play

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.