Play: Gratisowe słuchawki z tabletami Lenovo

Opublikowano: 2016-01-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-play-tablety_lenovo-sluchawkiW ramach specjalnej oferty promocyjnej, Play dorzuca do wybranych tabletów marki Lenovo słuchawki Nokia Purity HD by Monster z mikrofonem.

Oferta dotyczy tabletów Lenovo Tab 2 A10-70 oraz Lenovo Tab 2 A8-50. Pierwszy z nich dostępny jest za 0 zł na start w zestawie z czerwonymi słuchawkami Nokia Purity HD by Monster, w abonamentach Play Internet PRO (24 raty) za 79.99 zł oraz Play Internet PRO (36 rat) za 69.99 zł miesięcznie. Drugi tablet, z którym oferowane są darmowe słuchawki w kolorze niebieskim, również nie kosztuje ani złotówki na start i można go nabyć w taryfach Play Internet PRO (24 raty) lub Play Internet PRO (36 rat) z miesięcznym zobowiązaniem odpowiednio 69.99 zł oraz 59.99 zł.

W proponowanych ofertach dostępne są także 50 GB Internetu co miesiąc oraz bezpłatny dostęp do serwisu muzycznego Tidal.

Źródło: Play

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.