Play: Huawei P9 w przedsprzedaży z gratisem

Opublikowano: 2016-04-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-huawei-p9-3W ofercie Play pojawił się Huawei P9. Najnowszy flagowiec chińskiego producenta sprzedawany jest w zestawie z kartą microSD 128 GB.

Przedsprzedaż odbywa się wyłącznie w sklepie internetowym Play. Decydując się już teraz na nowość Huawei otrzymuje się gratisowo kartę microSD o pojemności 128 GB. Aby dostać telefon za złotówkę należy zdecydować się na miesięczne zobowiązanie w wysokości 149.99 zł. W Formule Smartfon Unlimited Pro, przy abonamencie 139.99 zł, za Huawei P9 zapłaci się tylko 39 zł.

Dostępne są wersje kolorystyczne Titan (można zamówić tutaj) oraz Silver, która znajduje się pod tym adresem. W eshopie Play znaleźć można również dokładny cennik Huawei P9.

Wysyłka smartfona ruszy 27 kwietnia.

Źródło: Play

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.