Play: Junior Box na Dzień Dziecka

Opublikowano: 2016-05-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #mixy #pakiety / usługi #telefony / urządzenia #wideo

news-juniorbox-2Play ruszył z kampanią promocyjną zestawu Junior Box z telefonem Huawei Y6 i specjalnym gadżetem, reklamując go jako idealny prezent na Dzień Dziecka.

W taryfie Junior Box Elastyczna Formuła Mix przez pierwsze 12 doładowań płaci się 30 zł, potem 60 zł przez kolejne 12 doładowań. Oferta zawiera nielimitowane minuty do Play, jak również SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich, 100 minut do innych sieci oraz 1 GB Internetu. Kupując przez Internet otrzymuje się dodatkowo Promocyjny pakiet złotówek 30 zł do wykorzystania na usług podstawowe: krajowe połączenia głosowe i SMS do innych niż Play operatorów komórkowych oraz krajowe połączenia na numery stacjonarne.

news-juniorbox-3

W proponowanym przez Play zestawie Junior Box zawarty jest smartfon Huawei Y6 za 1 zł (stara cena 119 zł), pudełko prezentowe, maskotka z serii “Pingwiny z Madagaskaru” i dodatkowe usługi: „Bezpieczna Rodzina” oraz „Blokada Premium i Stop Spam”.

Źródło: Play

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.